Dziś Podcast, JUTRO ŚWIAT!

Oto jest!

Prawdziwa strona BMX podcastu. Wypełźliśmy z chaosu bmx.pl.  Z tej dziwnej otchłani internetu wypełnianej postami, których nawet Zielony nie jest w stanie zrozumieć.  W przyrodzie musi zostać zachowana równowaga więc jednocześnie z otwarciem nowej strony upadły 2 skateparki. BMX przenosi się w sferę wirtualną. Widać to zwłaszcza na facebooku. Sam już nie ogarniam wszystkich teamów, które powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Mamy w tym ruchu swój udział jako „ile ma mieć cali BMX” czy jakoś tak. Nawet się nigdy wszyscy na raz nie spotkaliśmy. Przy nas i 4 innych teamach działających u mnie w mieście Klama na prawdę wygląda jak profesjonalna drużyna sportowa. Kiedyś też ludzie łączyli się w grupy. U mnie na osiedlu było kilka stronnictw riderów ale miały one większy sens bo opierały się na wzajemnej nienawiści. Trzeba też było jakoś koordynować akcje kradzieży dykt z miejscówki rywali. Teraz wszystko jest robione przez użytkowników sieci, dla użytkowników sieci.

Mam nadzieję że z podcastem tak nie będzie. Ech… tak to sobie mogłem pisać jako fan podcastu. Teraz to ja się muszę postarać żeby ta wspaniała inicjatywa była coś warta. Reklamodawcy czyhają i ktoś musi ich odstraszyć. Czas więc zedrzeć pajęczynę z mikrofonu, rozgrzać język (sprawiając jednocześnie przyjemność komuś innemu) i nagrać kolejny odcinek.

Pomóżcie nam trochę. Piszcie co was boli a co was swędzi. Podsyłajcie tematy i pomysły.

Pozdro

3 odpowiedzi do Dziś Podcast, JUTRO ŚWIAT!

  1. Olek pisze:

    Nikt ci nie komcia to ja ci skomciam.
    Wspaniały tekst szczególnie część o rozgrzewaniu języka. Życzę smacznego i powodzenia.

  2. koczkodan pisze:

    Właśnie. Trzeba się w końcu ustawić na jakieś wspólne jazdki „teamowe”. Poprzednim razem się nie udało, ale było blisko. Nie ma co rezygnować, kiedyś na pewno się uda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *