Dziś Podcast, JUTRO ŚWIAT!

Oto jest!

Prawdziwa strona BMX podcastu. Wypełźliśmy z chaosu bmx.pl.  Z tej dziwnej otchłani internetu wypełnianej postami, których nawet Zielony nie jest w stanie zrozumieć.  W przyrodzie musi zostać zachowana równowaga więc jednocześnie z otwarciem nowej strony upadły 2 skateparki. BMX przenosi się w sferę wirtualną. Widać to zwłaszcza na facebooku. Sam już nie ogarniam wszystkich teamów, które powstały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Mamy w tym ruchu swój udział jako „ile ma mieć cali BMX” czy jakoś tak. Nawet się nigdy wszyscy na raz nie spotkaliśmy. Przy nas i 4 innych teamach działających u mnie w mieście Klama na prawdę wygląda jak profesjonalna drużyna sportowa. Kiedyś też ludzie łączyli się w grupy. U mnie na osiedlu było kilka stronnictw riderów ale miały one większy sens bo opierały się na wzajemnej nienawiści. Trzeba też było jakoś koordynować akcje kradzieży dykt z miejscówki rywali. Teraz wszystko jest robione przez użytkowników sieci, dla użytkowników sieci.

Mam nadzieję że z podcastem tak nie będzie. Ech… tak to sobie mogłem pisać jako fan podcastu. Teraz to ja się muszę postarać żeby ta wspaniała inicjatywa była coś warta. Reklamodawcy czyhają i ktoś musi ich odstraszyć. Czas więc zedrzeć pajęczynę z mikrofonu, rozgrzać język (sprawiając jednocześnie przyjemność komuś innemu) i nagrać kolejny odcinek.

Pomóżcie nam trochę. Piszcie co was boli a co was swędzi. Podsyłajcie tematy i pomysły.

Pozdro

3 odpowiedzi do Dziś Podcast, JUTRO ŚWIAT!

  1. Olek pisze:

    Nikt ci nie komcia to ja ci skomciam.
    Wspaniały tekst szczególnie część o rozgrzewaniu języka. Życzę smacznego i powodzenia.

  2. koczkodan pisze:

    Właśnie. Trzeba się w końcu ustawić na jakieś wspólne jazdki „teamowe”. Poprzednim razem się nie udało, ale było blisko. Nie ma co rezygnować, kiedyś na pewno się uda!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *