Co z tym podcastem?

Praca magisterska

Pewnie znajdą się tacy, którzy czekają na nasz podcast, wideo, czy cokolwiek. Miałem już dawno zasiąść do napisania tego, ale oczywiście nie było kiedy. Na szybko spróbuję objaśnić co i jak.

Nadszedł mój czas. Stary już jestem, więc wypadałoby skończyć studia i odebrać jakieś dyplomy. Więc niestety do 15 czerwca muszę zawiesić całe swoje życie i wziąć się za pisanie pracy magisterskiej. Z tego powodu nie było ostatnio podcastu. Próbowałem umówić chłopaków, nawet miałem dla nich gotowe tematy, ale jakoś nie poszło. Później przyszła majówka. Zjechaliśmy się z Danielem, Koczkodanem, Matizem i Witkiem do Cyryla. Weekend miał być nastawiony na jazdę (w końcu zebrał się team Ile ma mieć cali bmx?), ale Matiz miał pomysł nakręcenia gadanego podcastu z wideo. Średnio mi się to widziało, ale stwierdziłem, że jak innym pomysł podejdzie, to trudno, nagramy. Więc czekałem na jakiś ruch ze strony Matiza (jego pomysł, to niech zarządza). No i się nie doczekałem, do tego jeszcze potem się dowiedziałem, że to moja wina. Trudno. Postaram się wygospodarować trochę czasu i zwołać chłopaków. Jak coś będzie wiadomo, to będę informował na bieżąco na facebooku.

W każdym razie wiedzcie, że żyjemy i jeszcze nie ogłaszamy upadłości!

Do usłyszenia (mam nadzieję) wkrótce!

2 odpowiedzi do Co z tym podcastem?

 1. Arq pisze:

  Nie ma sensu zrzucać winy jeden na drugiego, bo wina leży po środku. Po prostu zjebaliście i tyle. Każdemu się zdarza, wiec nie ma co mitrężyć. Ogarniajcie co trzeba bo wiele osób czeka na podcast, jaki by on nie był.
  Pozdro i powo.

 2. Matiz pisze:

  Ty chuju, na cyrylowym kompie było z 20 zakładek pootwieranych, 2 dni czekały

  Wypad nastawiony na jazde….KURRRWa gimme a break, woleliście nadupiać w mirre jak padało.

  Koczkodan też sie skrzywił na wideo ,co miałem sam nagrać z Kotem i psem? A na zwykły audio tez miałeś przygotowane 20 wymówek

  z resztą nie chce mi sie już bo mi łapy opadają…. napisz kurwa że Ci sie nie chciało, wideocast to był zjebany pomysł ,a na audio nie było mikrofonu, bo ja wam trułem dupe ze 20 razy.

  „kto to bedzie oglądał” :]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *