Furgo motyl

koza mysli cogs

nad tytułem myslałem 10 minut. Po co, świetne pytanie… rozejrzałem sie za pierwszym przedmiotem na którym mozna było zawiesić oko… wlepa z buczera którą zerwałem wczoraj do zdzierania farby. Ot, cała geneza.

Obrazki pochodzą jeszcze z ery gdy w okienku komunikatora świeciły sie jeszcze jakieś kontakty. Wysłanie czegoś takiego jak np. pow. koza Victor w opdowiedzi na pytanie owocowało dłuższą przerwą w rozmowie… Skóra musiał sie pozbierać z ziemi…Być moze bedą oddawały jak wyglądam w trakcie pisania…. Akurat łasica to moja mina w czasie przeglądania bmx.pl…

 

Dobry wstep w sumie. Lecz do czego? Na pewno nie do spójnego tekstu. Ew. do sedna. Nie wiem gdzie bedzie, gdzieś jak zaczne pisać o zdzieraniu farby.

Dziś zobaczyłem reklamówke o której pisał Koczkodan…. Sam nie wiem co myśleć, pewnie do podkastu nie wymyśle. Fajnie wyglądają te pełne półki, ale po co mi to wszystko. Zadaje sobie za każdym razem to pytanie gdy potykam sie o Rubena.  Aha LamborDŻini… no fuck given, bardziej sie obsrałem kubową AE71. Nie lubie supersamochodów, są nudne.

Fajna muzyczka w filmiku Division brand. DZIEKUJE ze podaliscie tytuł utworu. Nie ma to jak nabijanie odtworzeń. „Żałuje” że nie mam Szatana ,bym wam dał lajka , ażeby tęcza szczęścia wyleciała wam przez uszy.

A tak na poważnie to ciekawy mjuzik, przesłuchanie w poszukiwaniu chyba nie bedzie katorgą.

Korzystając z wzorców komunistycznych … tj. realnego socjalizmu, postanowiłem skorzystać z dobrodziejstw dostepnych dzieki przynależności do zakładu pracy. Niestety poprawkowe opalanie ramy o 23.30 gdy wstaje sie na drugi dzeń o 4.38 nie powiodło sie, i cały łikent mozna ją podziwiać w stanie ktorego nie lubie-

raw. Pewnie zbyt mainstreamowy, choć bardziej po prostu nudny.

Do dziś nie posiadłem sekretnej wiedzy powstawania kolorów Translucent …

wybór padł na Z41C Mahagonibraun. Choć  rama jest jak jedno wielkie wzmocnienie, najlepiej by ją było pozłocić za to jaka jest.

Jakby ktoś pytał to nienawidze Insignii. Jak wasz ojciec bedzie chciał kupić Insignie- Zabrońcie.

Pierwsze dni wiosny przyniosły progress w postaci stall to fakie. Jak na starego chopa którego L4 moze pozbawić roboty jestem całkiem zadowolony. Jednak nurkowanie w doł profilu tyłem to straszna rzecz. Ale zostałem wicemistrzem. Pozdrawienia dla mistrza Maderfakera, Dyga zaniedługo sklei, a ty Kolano non toper zjezdzaleś przodem. katuj bara lepij.

 

Ale nadrukowałem, jestę blogerę? Nie lubie blogów. Nie lubie zjawiska dzielenia sie swoim zyciem z byle kim. Dlatego tak szczerze nienawidze fejsbuka.

I własnie to robie… irony eh?

 

 

 

 

 

 

3 odpowiedzi do Furgo motyl

  1. MadafakerV2 pisze:

    ZAPOMNIAŁEŚ NAPISAĆ ŻE SPRZEDASZ VOLUMA!

  2. Patison pisze:

    Ale tutaj byle kto nie wchodzi! 😉

  3. Kubau pisze:

    jeżeli chodzi o bezbarwny lakier w kolorze to motip coś takiego oferuje, inna sprawa że trzeba kupować przez ebay 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *