Polska Gala BMX

gala logo

Nadchodzi czwarta edycja Jamajowych nagród bmxowych. Tym razem i Bmx Podcast dołączył do wydarzenia.

Jak co roku istotnym elementem będzie internetowe głosowanie na zawodników i wydarzenia z poszczególnych kategorii. Kategorie nie zmieniły się od poprzedniego roku i po raz kolejny są to: street, dirt, flatland, park, młoda krew i wydarzenie. Głosowanie będzie się odbywało od 16 października do 6 listopada. Klasycznie każdy będzie mógł zagłosować raz na 24 godziny w każdej kategorii. Poza wynikiem głosowania, który traktowany jest jako jeden z sędziów, na wynik będą także mieli wpływ pozostali sędziowie wybrani spośród riderów, firm bmxowych i wszelakich mediów.

Na koniec 16 listopada odbędzie się impreza, na której zostaną wręczone nagrody. Ale to nie wszystko! Przewidziana jest masa atrakcji takich jak:

  • Targi ubraniowe, na których zobaczycie bmxowe ciuszki. Swój udział zapowiedziało aż 12 producentów!
  • Streetowy jam z atrakcyjna nagrodą, na pięciometrowej poręczy przy schodach.
  • Premierowe pokazy filmów bmxowych
  • Wystawy zdjęć bmxowych fotografów
  • Loterie z cennymi nagrodami (części, ciuchy, buty, bony)

Impreza odbędzie się w Warszawskim klubie 1500m2  i będą miały na nią wstęp również osoby niepełnoletnie, więc młodo krwiści mogą spokojnie odebrać swoją nagrodę!

A jaki będzie w tym nasz udział? Postaramy się przybliżyć wam osoby nominowanych zawodników, będziemy informować was na bieżąco o wynikach głosowania internetowego i najnowszych wieściach od organizatorów, a na koniec zrobimy audio-podsumowanie całej imprezy dla nieobecnych i tych, którym urwie się film.

Poza tym po informacje możecie sięgnąć bezpośrednio do źródła, czyli na oficjalną stronę imprezy: http://gala-bmx.pl

gala logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *