Polska Gala BMX 2015 – kolejne info

logo.gala_.4.15

Siema, jesteśmy już na półmetku organizacyjnym Gali Bmx która odbędzie się 16.01.2016 w warszawskim klubie Iskra Pola Mokotowskie.

Z przyjemnością chcemy potwierdzić doniesienia na temat jamu Flatland wspieranego przez NEVERPEGLESS oraz zawodów na railu. Flatlanderzy do dyspozycji będa mieli parkiet 5m x 13m.

Nagrody dla najlepszego ridera ufundował flatowy sklep z Wrocławia więc będzie o co walczyć!
Drugi w historii Polskiej Gali Bmx Rail Jam rozegrany zostanie na specjalnie przygotowanej konstrukcji złożonej z długiego na 13m stromego banku na którym stanie wysoka płaska 5 metrowa rura. Wszystko zaplanowane zostało tak aby dać możliwość wykazania się zawodnikom a jednocześnie aby była to trudna wymagająca przeszkoda. Sponsorami nagród dla najlepszych poskramiaczy metalu jest BMXLIFE oraz SKNY.
tab.railjam2 tab.railjam3 tab.railjam4

Same zawody to nie wszystko, dzięki zaangażowaniu wielu osób i ekip obejrzymy również sporo ciekawych materiałów video. Będą to nie pokazywane wcześniej filmy zawodników z różnych zakątków Polski. Tutaj perełką niewątpliwie będzie świeży edit Marcina Oskiery nagrany przez Ryysa.

Samą imprezę suto zakrapianą % poprowadzi D Bary znany ze swojego doświadczenia w puszczaniu dobrej muzy podczas eventów a afterparty uświetni kolektyw GREENHUOSE EFFECT !!!

W trakcie Gali przewidzieliśmy sporo konkursów i loterii więc każdy będzie miał okazję zgarnąć fanty od Vansa, Alldaya, Ave Bmx, Monster Energy lub Slope !!

Po więcej informacji zapraszamy na wydarzenie Fb Gali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *