Polska Gala BMX 2015 – kolejne info

logo.gala_.4.15

Siema, jesteśmy już na półmetku organizacyjnym Gali Bmx która odbędzie się 16.01.2016 w warszawskim klubie Iskra Pola Mokotowskie.

Z przyjemnością chcemy potwierdzić doniesienia na temat jamu Flatland wspieranego przez NEVERPEGLESS oraz zawodów na railu. Flatlanderzy do dyspozycji będa mieli parkiet 5m x 13m.

Nagrody dla najlepszego ridera ufundował flatowy sklep z Wrocławia więc będzie o co walczyć!
Drugi w historii Polskiej Gali Bmx Rail Jam rozegrany zostanie na specjalnie przygotowanej konstrukcji złożonej z długiego na 13m stromego banku na którym stanie wysoka płaska 5 metrowa rura. Wszystko zaplanowane zostało tak aby dać możliwość wykazania się zawodnikom a jednocześnie aby była to trudna wymagająca przeszkoda. Sponsorami nagród dla najlepszych poskramiaczy metalu jest BMXLIFE oraz SKNY.
tab.railjam2 tab.railjam3 tab.railjam4

Same zawody to nie wszystko, dzięki zaangażowaniu wielu osób i ekip obejrzymy również sporo ciekawych materiałów video. Będą to nie pokazywane wcześniej filmy zawodników z różnych zakątków Polski. Tutaj perełką niewątpliwie będzie świeży edit Marcina Oskiery nagrany przez Ryysa.

Samą imprezę suto zakrapianą % poprowadzi D Bary znany ze swojego doświadczenia w puszczaniu dobrej muzy podczas eventów a afterparty uświetni kolektyw GREENHUOSE EFFECT !!!

W trakcie Gali przewidzieliśmy sporo konkursów i loterii więc każdy będzie miał okazję zgarnąć fanty od Vansa, Alldaya, Ave Bmx, Monster Energy lub Slope !!

Po więcej informacji zapraszamy na wydarzenie Fb Gali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *