Koszulki Bmx Podcastu?

Bmx Podcast

Nadchodzi początek marca, co jest smutnym okresem dla mojego portfela. Jak co roku trzeba wtedy zapłacić za serwer i domenę.

Jako, że reklam tutaj nie widzicie, ani nie słyszycie w podcaście (te kwadraciki z boku na stronie, są dlatego, że lubimy się z tymi ,których tutaj umieściliśmy), więc na podcaście materialnie jesteśmy raczej w plecy. Tak więc zacząłem się zastanawiać jak to rozwiązać i jednocześnie nie zajmować się przy tym biznesami (jakoś mam awersję do BMX-owych biznesmenów). Padło na koszulki. Myślałem o nich od dawna, ale jakoś trudniej było przejść od pomysłu do czynów. Przede wszystkim problem jest w tym, że tak naprawdę nie wiem czy ktokolwiek chciałby chodzić w takiej koszulce. Tak więc wyjątkowo proszę o jakiś odzew (koment na stronie, fejsie czy gdziekolwiek) jeśli znaleźliby się jacyś chętni, na noszenie naszej logówki na klacie (i co gorsza, zapłacenie pieniędzy za koszulkę).

A poniżej Aga, którą uważni słuchacze mogli usłyszeć w kilku odcinkach podcastu, w prototypowej koszulce, którą zrobiłem dla Matiza.
Aga

4 odpowiedzi do Koszulki Bmx Podcastu?

 1. Daniel pisze:

  Biere!

 2. dejwid pisze:

  tak, tak, tak! JAK NAJBARDZIEJ :)

 3. Adam pisze:

  Koszulkę sobie podaruję, ale jak pojawi się przycisk „Donate” to skorzystam. yo.

 4. Filip pisze:

  No jasne że tak. Świetny pomysł !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *