Koniec głosowań Polskiej Gali BMX

biletM

Wielkimi krokami nadchodzi koniec głosowań internetowych w Polskiej Gali BMX.

Już jutro (czyli 5 listopada) o godzinie 23 zakończy się internetowe głosowanie. Sędziowie oddadzą swoje głosy i superkomputery na usługach Jamaj Events rozpoczną podliczanie wyników, aby wyłonić tegorocznych zwycięzców.

Ale nie samym głosowaniem stoi ta impreza, chłopaki donoszą, że przeszkoda na rail jam jest już gotowa! W zawodach na rurze może wystartować każdy. Wpisowe wynosi 10 zł i w tej cenie wliczona jest już wejściówka na galę. Treningi rozpoczną się już o godzinie 17:00. Zawodnicy będą walczyć o dwa miejsca do finałów, gdzie razem z 10 zaproszonymi prosami zawalczą podczas pięciominutowych przejazdów o nagrodę główną. A co jest tą nagrodą? Jest to Bilet lotniczy do Barcelony sponsorowany przez Jamaj Events. Bilet pozwoli zwycięzcy znaleźć się, w pełnej streetowych miejscówek Barcelonie, już w lutym 2014 roku.

Po prawdziwie męskiej walce na rurze będziemy mogli obejrzeć coś znacznie bardziej spektakularnego i co sprawi nam znacznie więcej radochy (no bo serio, kto w sobotni wieczór chce patrzeć na spoconych typów na małych rowerkach?). Do całkowicie pionowych rur zabiorą się dziewczyny z HOOK Studio Pole Dance. Tutaj mała próbka umiejętności dziewczyn (oby na imprezie nie były tak pruderyjnie ubrane):

 

Poza tym każdy uczestnik imprezy bierze udział w losowaniu nagród (części rowerowych, ciuchów i butów) od sponsorów imprezy.

Tak więc szybciutko głosujcie na swoich faworytów na stronie gali: www.gala-bmx.pl

i potwierdzajcie swoje przybycie na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/591144437625681/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *