Imprezowe plany Maj – Czerwiec

Mapa imprez Maj - Czerwiec

Sezon już w pełni. Zaczyna się ten czas, kiedy co weekend będzie coś się działo. Czyli ciężki czas dla Bmx Podcastu. Jeśli interesuje was co mamy zaplanowane na najbliższy czas, to zapraszam do czytania.

Niestety nie jesteśmy w stanie jeździć na wszystkie imprezy i czasem musimy dokonywać trudnych wyborów.

I tak np. w tym tygodniu (18 maja) mimo, że jest świetna impreza na Łódzkim EC4 Trails, niestety muszę ją przegapić z powodu zupełnego braku czasu. Jeśli ktoś może odwiedzić chłopaków, to z pewnością się nie zawiedzie. Na miejscówce, poza kilkoma liniami na trailsach, jest pumptrack, miejscówka na ognisko, nowa chatka i niepowtarzalny klimat. Wszystkich szczegółów dotyczących imprezy dowiecie się z oficjalnego facebooka EC4: https://www.facebook.com/pages/Ec4-Trails/296427270373432?fref=ts

A jeśli chcecie zobaczyć poprzedni jam i zostać oprowadzonym przez Witka, to zapraszam tutaj: http://bmxpodcast.pl/wideo/7-ec4-speszjal/

EC chatka

A gdzie się pojawimy?

Będziemy 25 maja na Fun Podko 2013 w Podkowie Leśnej. Będzie to kolejna edycja imprezy promującej sporty ekstremalne i street art w rejonach Pana Jamaja, który organizuje to wydarzenie. Poza zawodami BMX i deskorolkowymi będą pokazy filmów deskorolkowych i raperskie koncerty. Całość odbędzie się na lokalnym skateparku wzbogaconym o dodatkowe przeszkody postawione przez JamajEvents.

Dokładne szczegóły poznacie zaglądając tutaj: https://www.facebook.com/events/391778044270622/396200283828398/

Nie zapomnijcie kliknąć, że się pojawicie!

Fun Podko

 

1 czerwca jedziemy do Bydgoszczy na Red Bull BMX Fight, czyli zawody dla wszechstronnych riderów w skateparku w Myślęcinku organizowane przez Proletaryat BMX i Red Bulla. Odbędzie się tam pięciobój składający się z konkurencji:

 • jump box
 • mini rampa
 • sekcja street
 • trumno-skrzynia shadow x prl
 • skok w dal z półobrotem, czyli longest 180

Poza tym ma odbyć się konkurs skoków wzwyż (bunnyhop) i flatlandowy jam (możliwe, że jednak z tych konkurencji także będzie się zbierało punkty, co da nam w sumie siedmiobój). Po imprezie odbędzie się klasyczne afterparty połączone z pokazem filmów bmxowych.

Wszystkie szczegóły na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/480551242016562/480956418642711

Red Bull BMX Fight

22 czerwca Cyryl postanowił zawalić sesję, żeby pojawić się na Mistrzostwach Polski BMX w Skateparku Węglowa w Białymstoku. Na razie znamy tylko datę i miejsce wydarzenia, ale jesteśmy pewni, że impreza jak zwykle będzie udana. W zeszłym roku pojawiliśmy się po raz pierwszy. Klimat był tak dobry, że postanowiliśmy nie opuścić już żadnej edycji.

Jak pojawią się szczegóły to zapewne będą tutaj: https://www.facebook.com/events/625914140769053/

 

Na razie to tyle planów, ale kalendarz Bunnyhopa mówi jeszcze o jakiejś niespodziance w Warszawie 15 czerwca. Co to będzie? Nie mamy pojęcia, ale bardzo prawdopodobne, że pojawimy się i tam!

Teraz już wiecie gdzie być, żeby nas spotkać, lub gdzie się nie pojawiać, żebyśmy nie podtykali wam mikrofonu.

Do zobaczenia na imprezach!

Czołem!

 

2 odpowiedzi do Imprezowe plany Maj – Czerwiec

 1. Piotrek pisze:

  Byliście na Red Bull BMX Fight? Kiedy materiał?

  • Patison pisze:

   Byliśmy. Z filmem może być trochę opóźnienia, bo ja jestem odpowiedzialny za przejrzenie i opisanie materiału z GoPro, a teraz zupełnie nie mam na to czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *