Baltic Games 2014 Summer

bg

Już wkrótce kolejna edycja letnich Baltic Gamesów. Prawdopodobnie po raz kolejny zagościmy na tej imprezie. Pojawiają się właśnie pierwsze informacje prasowe.

Co wiemy? Impreza odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia, czyli przedostatni weekend wakacji (no chyba, że ktoś jest studentem, albo pracuje i wcale nie ma wakacji) w klasycznie Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych. Bilety są już w sprzedaży. Karnet na całą imprezę w przedsprzedaży kosztuje 70 zł, pojedyncze dni są odpowiednio tańsze, ale chyba nikt nie ma zamiaru wybierać się tylko na jeden dzień takiego wydarzenia. Szczegółowy cennik i z możliwością zakupu przez internet znajduje się TUTAJ.

Po raz kolejny Monster Energy będzie wspierało wydarzenia swoimi produktami, oraz ekipą swoich zawodników.

Poza tym zmaganiami zawodników atrakcjami będą targi lifestyle’owe (jeśli nie wiecie co to znaczy nie martwcie się,  ja też nie mam pojęcia) organizowane przez portal YUCKY.pl, oraz masa koncertów  przeznaczonych dla fanów gatunków muzyki o jakich jeszcze nigdy nie słyszałem, dlatego po szczegóły zapraszam na stronę z harmonogramem.

Jeśli chcecie pokazać światu, że zjawicie się na imprezie możecie to zrobić na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/729185613807606/

Nowości najszybciej znajdziecie na fanpage’u BG: https://www.facebook.com/balticgames

A wszystkie istotne informacje szybko znajdziecie na stronie BG: http://balticgames.co/

Plakat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *