Podcast #67 – „Mosz picie?”

67
Play

Dzisiaj nagrany, błyskawicznie złożony przez Filipa, 67 odcinek podcastu.W podcaście wyniki naszego konkursu, kasztanowa muzealna ciekawostka, rocznica pewnego ważnego wydarzenia, nieudany BMX-owy sensor, ciekawostki o FBM, operacja Mata Hoffmana, opowieść o pewnym koncercie Slayera, wywiad z Hamiltonem, trochę filmów i trochę sprzętu.

5 odpowiedzi do Podcast #67 – „Mosz picie?”

 1. Paweł pisze:

  Jak zwylke dobry podcast. Co do piasty salta to juz dluzszy czas jest na 7anna. http://7anna.pl/product-pol-5772-Piasta-tylna-Salt-Plus-2014-Trapez-Freecoaster.html aktualnie jest o 50zł tansza od dartexa i Matiz ma szanse przetestować ten patent bez kupna darta.

 2. 666 pisze:

  Biorąc pod uwagę, że Hamilton zaraz po wywiadzie wstawił na swoim fejsie fotkę w czapce monstera z dopiskiem, że już znalazł sponsora, nie brałbym wypowiedzi z tego wywiadu zbyt serio. ps. W krzyżowce mieliście błąd, bo Eiffel (zarówno jako nazwisko pana od wieży jak i nazwa ramy św. Marcina) pisze się przez dwa „f”.

  • 666 pisze:

   EDIT: Nie dosłuchałem do końca… ps. ta rama Haro w długości 19,5″ jest o tyle ciekawa, że poza Intrikatem nie ma właściwie konkurencji wśród „dużych” firm. Krótkich ram do streetu nie ma, a długie do flatu mają absurdalnie krótkie cs. Nie mówię, żebym brał, ale jakby przypadkiem trafiły do PL akurat w takiej długości… Zawsze prościej niż ściągać S&M’a z USA, szczególnie przy takim kursie dolara.

  • Patison pisze:

   Tak, Czaro zauważył wcześniej, a Matiz już się kajał na facebooku. 😛 Koniec końców ja też przy sprawdzaniu nie zwróciłem uwagi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *