Podcast #52 – „Przelatuje gapa albo Zienta”

52
Play

Niestety mimo najszczerszych składałem ten odcinek przez tydzień, więc niektóre gorące newsy już się zdezaktualizowały.

Na start radosna wiadomość o dużym odejściu z dartexa, kilka słów o parku w Wąchocku, trochę o filmach, pegi z Górniczego Okręgu Przemysłowego, dostawy do Proletaryatu i BMX Life i na koniec dyskusja o naszych ulubionych pojazdach – hulajnogach.

8 odpowiedzi do Podcast #52 – „Przelatuje gapa albo Zienta”

 1. -TiTus- pisze:

  I będę pisał 😀 przy każdym komentarzu liczę, że serio go przeczytacie i będziecie wiedzieć, że macie kontynuować, bo jednak ktoś was słucha!! A co do odcinka to jak zawsze kozacki, ale trochę krótko i mało tematów, no ale git!! Tak btw – czemu jankes nie chce hd, a trailer NoBigDick 2k14 jest w HD? Tak żeby zachęcić „będzie fajnie, będzie fajnie” a pełna wersja wyjdzie w 240p z upierdolonym obiektywem… ?? 😀 Jedyne co spoko w editach jankesa, to, że zawsze się do kogoś (lub ktoś do niego) sapie, jak tu, na wall’u w dół, co ląduje i drze jape do kogoś… 😛

  • Patison pisze:

   Nie wiem jak reszta, ale ja czytam wszystkie komentarze i każdy feedback jest dla mnie ważny! :)
   Trailer jest tylko przeskalowany do HD, pewnie z powodu edycji i dodawania efektów. Obraz z kamery jest po prostu przeskalowany, Jankes dalej nagrywa na taśmę. 😉

 2. quba pisze:

  spoko ale za krótki

 3. Antuan pisze:

  Tyle czekałem, a tu taki krótki odcinek :<

 4. Patison pisze:

  Jakże krótki? Przecież trwa ponad godzinę! Laboga…

 5. GOPBMX pisze:

  Matiz sprawdź emaila 😉

 6. GOPBMX pisze:

  Aaa no i jeśli o filmowanie chodzi:
  4-3 w opinii odpowiednich osób jest uznawane za lepszy format do odbioru akcji np. kręconych na bmxsie. Rider jest w centrum uwagi a nie cukierkowe krajobrazy wokół niego. Dlatego takie filmy jak DEADLINE,KILLJOY,Get Used To It były kręcone w tzw.”starym stylu”. Wiemy, że w dzisiejszym świecie HD przoduje,ale my to robimy tak jak było kiedyś i szczerze mamy wyjebane ze „dzieciakom a AVE” się to nie spodoba.
  Pozdro ludzie.
  GOPBMXFAMILY

 7. oskar pisze:

  Korby Stolena mogą być na prawdę fajne, bo ramiona mają praktycznie identyczne jak stare Team na 19mm, które były kopią Sociali. Kupiłem stare Teamy na prlu za chyba 320 czy 350 zł, było to jakieś 3 lata temu i nie zanosi się na zmianę. Były też o nich jakieś a artykuły na ride czy innej tego typu stronie, że są mega mocne itd, w większości recenzji też spotyka się z takim zdaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *