Podcast #42 – „O przepraszam panie Patisonie”

42
Play

Pierwszy odcinek w roku 2014. Tym razem Witek się wymigał popsuciem trampoliny.

A w odcinku kolejne czystki w drużynach BMX-owych, kilka słów o BMX-owcach jeżdżących w E.T. (przy okazji dowiecie się dlaczego Cyryl jeździ na BMX-ie), filmowa impreza Hash BMX, nowi przyjaciele Proletaryatu, film Mikołaja Pierko, białostocka ekipa, relacja z Redia Stuff Jam, jak czuje się Wściekły Pies, DVD Subrosy legalnie dostępne na youtubie, opony od Culta i Fita, kolejne wideo o freecoasterze Profile’a i mostek FBM.

6 odpowiedzi do Podcast #42 – „O przepraszam panie Patisonie”

 1. Vojtor pisze:

  W opisie filmu profile pisze „no safety backpedal required” wiec raczej nie trzeba pedałować

 2. Adam pisze:

  Patison, te „pegendy” to końcówki ułatwiające w pierwszej kolejności triki na piwocie, nie jak sugerujesz zapobiegają ścieraniu się pegów.

  Link do pegsów: http://www.flatmattersonline.com/dub-launches-igi

 3. Jestem Jacek pisze:

  wiem że mój temat zabrzmiał jak psychopaty, lecz miałem na myśli iż fakt faktem wszystko idze w kierunku stritu, bardziej miałem na myśli o brak promowaniu dirtu, dajmy na to warszawski eight przerobił przeszkode do latania spajn na jakąś pire.Mam na myśli że wszytko idze tylko w strony murków i rurek nie lotów że nieważne jak bujasz w dircie(oprócz szamanka) to jak rypniesz rure to masz sponsora, to miałem na myśli. dzięki za poświęcenie chwili dla mnie piona !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *