Podcast #40 – „Pierogi się szczypie?”

40
Play

Prezentów ciąg dalszy. Po „meh.” mamy dla was czterdziesty, długaśny odcinek Bmx Podcastu.

Zaczęliśmy od dobrej wiadomości dla Warszawiaków, czyli krytej miejscówki na Stadionie Narodowym, następnie zrelacjonowaliśmy wam trzeciego YeahBunnego, później Tytus opowiedział nam o tym kto pozbył się swoich jeźdźców, Witek omówił 10 trendów BMX-owych roku 2013 spisanych przez Adama22, Matiz wybrał się na internetowe zakupy do Sam BMX, a ja opowiedziałem o zbliżającej się pierwszej imprezie organizowanej przez Hash BMX. Na koniec film z Polskiej Gali BMX, dwóch teamowiczów S&M w piekarni i tematy od słuchaczy.

Filmy z YeahBunnego:

 Reszta:

4 odpowiedzi do Podcast #40 – „Pierogi się szczypie?”

 1. norek pisze:

  Patison gadanie za każdym razem,że nie ma Matiza ani Klauda robi się totalnie nudne. Klaudiusz ma tyle spraw na głowie ze ciężko z nim się zgadać na rower,a nawet jeśli to nie zawsze jest ochota do nagrywania,co do matiza to matiz się z nami nie trzyma(nie śmiga),wiec cieżko o akcje z jego udziałem.
  Od siebie dodam,że jeśli chcecie jakiekolwiek informacje ze Śląska to bijcie do mnie bo niestety Matiz wie 1/10 ze wszystkich tematów.

  • Patison pisze:

   Oj przestań, przecież ja muszę zrzędzić. 😛 Po prostu lubię jazdę tych obu typów i boleję nad tym, że tak rzadko ich widać. Podejrzewam, że Klaudek bywa zajęty, a umawiania się z Matizem sam doświadczam. 😉
   PS. GOP 1.5 już nadrobiłem w całości. Bardzo dobry!

 2. baz pisze:

  jak mam to zatweetowac !!!

 3. -TiTus- pisze:

  Kolejny świetny odcinek!! Znów się uśmiałem ALE WINCYJ ŻARTÓW O NBD! WINCYJ!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *