Podcast #36 – „Nosepicka nogą”

36
Play

Jakaś klątwa krąży ostatnio nad podcastem. Mój internet ostatnio zupełnie nie daje sobie rady, Witek pojechał budować traila w Olkuszu, Cyryl ma życie, Matiz nie ma w domu internetu, a Olkowi, który jest w rezerwie popsuli prąd.

Na szczęście zawsze da się coś wykombinować i są ludzie poza mną, którzy piątkowe wieczory spędzają przed komputerem. Dzięki temu terminowo nagraliśmy kolejny odcinek podcastu. Był z nami nasz nowy rezerwowy podcastowicz Piotrek znany nam z bmxforum.pl pod nickiem thawowner. Co w odcinku? Podsumowanie internetowego głosowania w Gali BMX, zajawka bluzy Totema, wieści ze skateparku 217, awans społeczny Patryka Stefaniaka, Nina Buitrago w Tree, vitalowe game of bike, brudne miejsca Szamanka i Ryśka, Bobbie Altiser czyli jedyne dobro Colony, nowa szmacianka od KHE, freecoasterowy upgrade do kasety Kinka i piasty od Vocala.

3 odpowiedzi do Podcast #36 – „Nosepicka nogą”

  1. madmatthew pisze:

    Tegoroczny B.I.K.E Vitala taki troche z dupy wedlug mnie. Wyniki podane jeszcze przed uploadem filmikow, a same filmiki takie troche na pale i krotkie. Nie ma to jak B.I.K.E z 2011 z komentujacym Catfishem zaraz przy riderach i filmikow bez zadnych ciec, jeden dlugi klip.

  2. madmatthew pisze:

    Co do Ezry, tak jak mowil Piotrek, byla dostawa w Niemczech, skad tez moj kumpel sobie ja zamowil, co prawda byy jakies opoznienia przez Azje, ale ma, doczekal sie i jest zadowolony: http://www.bmx.no/smf/index.php?topic=18295.0

  3. -TiTus- pisze:

    i jak zawsze dobry podcast 😉 Ciekawe tematy i dobry wybór zastępcy 😉 btw wiadomo już może ide dartexus freecoasterus będzie kosztował?? 😀 bo tak wspominieliście i mi sie przypomniało… zastanawia mnie czy będzie to cena dartmoorowa czy jak za typowy freecoaster i czy będzie aż tak awaryjne czy będzie spoko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *