Podcast #32 – „Bardzo duży rozpór”

32
Play

Minimalnie spóźniony 32 odcinek. EC4 trochę mnie wymęczyło, a materiału nagraliśmy całkiem sporo, do tego doszły problemy z wrzuceniem pliku na serwer.

A w odcinku Polska Gala BMX, Cami Harambour, Ryys wita w Polsce, wielki powrót Pryszcza, gdzie pokolorować sobie rower, gopro z plusem, Tytus Kuliński nowym Polskim celebrytą, kolejny numer biuletynu PRL BMX, oraz wielka wyprzedaż, losowe piątki w Ride BMX UK, a na koniec wycieczka po interbike’u.

 

6 odpowiedzi do Podcast #32 – „Bardzo duży rozpór”

 1. grzesiekbmx123 pisze:

  Nic się nie zmieniło byłem w sobotę w Rze z kumplem i nic

 2. Vojtor pisze:

  motoross nie ma wave na dt

 3. Matiz pisze:

  Najlepszy rotor to 34R ,DLACZEGO- Kapral na Pawełkowym rowerze ostatnio kopnał w gtxa nogą (nie wiedział) po czym pojechał zrobić abu i prawie pęknał sobie dupe. Nie było linki w rotorze 😛 34R ma tam „orzeszki” na imbus 1.5 trzymajace linke. Do tego cena.

  Co do FC! co nawet jebłem w elaboracie na Merged:
  „poki patent KHE nie bedzie miał niezależnych łożysk KORPUSU i DRIVERA to jest to i tak bez sensu”

  Vulcan ma łożysko „maszynowe” (kulkowe uszczelniane) w miejscu gdzie normalne tektro ma mosiężną wkładke która sobie obciera o pivot…

  Prodigy Tinkiwinky

  łancuch halflink Eclata to jebany YBN Vert pro czy jak to sie ciulstwo nazywało, o tego jednorazowy pin! nie dajcie sie nabrać!

  Motoroz nie ma wejwa :E

  Może dosłucham przed nagraniem #33, musze spadac do roboty :E

  Co do rozpora:
  http://youtu.be/KsgJC6brhgc?t=2m34s

 4. maciek pisze:

  Niestety w Motorossie nie będzie dożywotniej gwary. Jest 41 thermal, ale tylko 3 lata na połamanie z darmową zmianą ramy. W moich oczach sunday poszedł nisko, bo soundwave nie odpowiada niektórym kątami, np. mi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *