Podcast #27 – „Pięta wielbłąda”

27
Play

Miało nie być podcastu, ale się postarałem i udało się nagrać. Niestety nie mogłem go składać więc potrwało to trochę dłużej.

Podcast nagrany w składzie Cyryl, Witek i ja (Patison). Co tym razem? Znowu o dziarach, od kiedy Witek chodzi w leginsach, czy możemy zaliczyć Szamankowi jego kładrupla, kilka filmów, kolejna dziewczyna na bmxie, nowy wąs Catfisha, jak najlepiej uciekać przez Zombie, standardowo trochę o sprzęcie i nie zapomnijcie spytać mamy co to jest camel toe.

No i końcowy apel do Borka już jest nieważny, jakiś czas po nagraniu Borek napisał, że dalej nas słucha i podesłał garść tematów i pytań.

 

11 odpowiedzi do Podcast #27 – „Pięta wielbłąda”

 1. Borek pisze:

  Zaczynamy słuchać. Pewnie będzie ciekawie jak zwykle. :3

 2. Kuba pisze:

  przecież Jankesowi rower zajebali

 3. Borek pisze:

  Mam siodło na szynach WTP :3

 4. Hubert pisze:

  Dzięki, że wspomnieliście o moim video, wasz STARY bywalec Hubert 😀

 5. -Titus- pisze:

  Dobry podcast!! Ja bym szamankowi whipy zaliczył, to co zrobił jest nie mozliwe a i tak predzej czy później zacznie wklejać 😉 Tematy jak zawsze ciekawe i śmiesznie!! Pozdrawiam, dziekuje za szybki podcast i czekam na następne!! PIONA!!

 6. Los Bananos pisze:

  Federal fc v3 ma za clutchem zamiast podkładek łożysko plaskie takie jak w piascie od crumlisha czyli stranger coastersaurus. http://themerged.com/wp-content/uploads/2012/12/2012-09-11-12.38.37.jpg na tym zdjeciu dobrze widać. Szkoda że osobno tego nie sprzedają to bym do reversa sobie wsadził.

 7. Fan Olka.jem banana pisze:

  Gdzie jest Olek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *